Vrácení a reklamace

Kšiltovky jsou na hlavu a tu máme každý plnou něčeho jiného :) Proto je jasný, že nám nemusí vždycky sednout. Pokud ji nasadíte a není to prostě ono, pošlete nám ji zpět. Na vrácení zboží máte od nás 30 dnů. Jen prosím dodržte následující body:

  •  Kšiltovku zabalte nejlépe do krabice, ve které Vám přišla. Pokud ji pošlete v klasické obálce, hrozí, že se při přepravě pomačká a poničí. Takový kousek bychom pak museli vyřadit z prodeje a mezi námi by vzniklo zbytečné "papírování". Pokud naši krabici už nemáte, můžete použít třeba krabici od bot nebo kšiltovku alespoň něčím vycpěte, aby se nedala tak lehce promáčknout. Díky moc.
  • Kšiltovku prosím vraťte čistou a nenošenou
  • Do balíčku přiložte formulář pro vrácení (klik na nápis), případně stačí i jen ručně vypsaný papírek s číslem objednávky a Vaším účtem na který Vám pošleme peníze zpět.

 

To je vše. Peníze vracíme běžně ihned po převzetí balíčku. Pokud nás pošťák nezastihne a musíme pro balíček na poštu, tak nám to trvá cca týden. Díky za trpělivost. Kdykoli se můžete informovat o stavu Vaší vratky na tel. 737720813 nebo na mailu ksiltovkyproholky@seznam.cz 

 

Zpět do obchodu