O NÁS

Kšiltovka: talisman na každou cestu a příběh o lásce k dobrodružství

Pamatuji si svoji první kšiltovku jako by to bylo včera. Tmavě modrá, zelený kšilt a vepředu hrdý buldok. Dárek od dědy z Ameriky, který mě ihned vystřelil mezi nejsledovanější děcka ve školce. Tehdy jsem byla "ta s tou kšiltovkou", malá průzkumnice s rozbitými koleny a srdcem plným snů. Pak přišla puberta, kšiltovky ustoupily podpatkům, ale srdce dobrodruha nikdy nezmizelo.

Dnes, s více cestovatelskými zážitky v zádech, jsem znovu objevila kouzlo kšiltovky. Nejen jako módní doplněk, ale jako symbol mého cestovatelského ducha, talisman, který mě provází na každém kroku mého putování. A protože jsem chtěla něco víc než jen "NY" na čele, rozhodla jsem se vytvořit svou vlastní kolekci kšiltovek.

Z recese vznikl brand s hlavním prvkem znakem LL, ale naše vize je větší. Chceme vytvořit dokonalý prototyp #kšiltovkyholky, který je nejen stylový, ale také odrazem našich cestovatelských snů. Každá naše kšiltovka je naimpregnovaná a připravena s vámi vyrazit, ať už je to na výlet do města, trekking v horách nebo relax na pláži.

 

Kam všude mě i vás již kšiltovka doprovodila, můžete sledovat na našem instagramu

 

                                                                        

Zpět do obchodu